X

Zaktualizowaliśmy informację na temat wykorzystywania danych osobowych, która jest zawarta w nasze Polityka prywantości
Wykorzystujemy pliki cookies własne i stron trzecich w celu doskonalenia jakości obsługi oraz ulepszenia usług na podstawie analizy nawigacji na naszej stronie internetowej. Dalsze korzystanie z tej strony internetowej, oznacza akceptację plików cookies.

O nas

All-med Rehabilitacja

Centrum Rehabilitacji All-med działa od 8 listopada 2011 roku, mieści się w przestronnym (około 500m), klimatyzowanym budynku, bez barier architektonicznych. Ośrodek usytuowany jest na największym osiedlu Łodzi – Retkini, liczącym 100 tys. Mieszkańców, w miejscu z dogodnym dojazdem środkami komunikacji miejskiej.

Godziny otwarcia od 8.00 do 20.00 od poniedziałku do piątku oraz w soboty od 9.00 do 14.00 są dostosowane do pracy zmianowej pacjentów.

Nasza Misja

Centrum Rehabilitacji All-Med prowadzi kompleksowe działania, których celem jest przywrócenie pełnej lub maksymalnej do osiągnięcia sprawności. Oferujemy najnowocześniejszy sprzęt i fachową opiekę zespołu fizjoterapeutów. Centrum Medyczne All-Med Rehabilitacja oferuje pełną gamę zabiegów z zakresu fizykoterapii, kinezyterapii, gimnastyki grupowej, masażu i terapii manualnej oraz metod specjalnych

Nasza Kadra

Zespół fizjoterapeutów tworzą doświadczeni, wyspecjalizowani, z licznymi certyfikatami magistrowie fizjoterapii, technicy fizjoterapii oraz masażyści.

Facebook